Przeskocz do treści

Filie i działy

FILIA ZESPÓŁ WILLOWO-OGRODOWY
ul. Warszawska 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kierownik filii – Monika Kowalska, kustosz
tel. 517 373 967, 95 732 28 43 wew. 24
e-mail:
m.kowlaska@muzeumlubuskie.pl

Agnieszka Dębska, adiunkt muzealny
tel. 95 722 54 68
e-mail: a.debska@muzeumlubuskie.pl

Jan Zalewski, kustosz
tel. 95 722 54 68
e-mail: j.zalewski@muzeumlubuskie.pl

Marian Frątczak, specjalista ds. ewidencji i ruchu muzealiów
tel. 95 732 28 43 wew. 35
e- mail: m.fratczak@muzeumlubuskie.pl

Kamila Dzwonkowska, adiunkt, specjalista ds. edukacji
tel. 95 732 28 43 wew. 28
e-mail: k.dzwonkowska@muzeumlubuskie.pl

Małgorzata Ziętek, specjalista ds. edukacji
tel. 95 732 28 43 wew. 28
e-mail: m.zietek@muzeumlubuskie.pl

Krystyna Czajko, opiekun ekspozycji

Jolanta Łużyńska, opiekun ekspozycji

Małgorzata Maciejewska, opiekun ekspozycji

Wanda Ostrycharz, opiekun ekspozycji

FILIA SPICHLERZ
ul. Fabryczna 1-3, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kierownik filii – Lech Dominik, kustosz
tel. 517 374 815, 95 722 54 68
e-mail:
l.dominik@muzeumlubuskie.pl

Zastępca kierownika filii – Hanna Kotas, specjalista ds. edukacji i obsługi zwiedzających
tel. 95 722 54 68
e-mail: h.kotas@muzeumlubuskie.pl

Wioletta Amanowicz, specjalista ds. edukacji

Beata Frąckowiak, przewodnik muzealny

Judyta Barna, opiekun ekspozycji

Teresa Kulczewska, opiekun ekspozycji

Wioletta Marciniak, opiekun ekspozycji

Dział Archeologii
Kierownik działu – Stanisław Sinkowski,
kustosz
tel. 95 722 54 68 wew. 323
e-mail:
s.sinkowski@muzeumlubuskie.pl

dr Tadeusz Szczurek, kustosz dyplomowany
e-mail: t.szczurek@muzeumlubuskie.pl
tel. 95 732 28 43 wew. 34

Izabela Ignatowicz, asystent muzealny
tel. 95 722 54 68 wew. 324
e-mail:
i.ignatowicz@muzeumlubuskie.pl

Rafał Wyganowski, renowator przyuczony
tel. 95 722 54 68
e-mail: r.wyganowski@muzeumlubuskie.pl

Dział Sztuki
Kierownik działu – Janusz Michalski, kustosz
tel. 95 732 28 43 wew. 29
e-mail:
j.michalski@muzeumlubuskie.pl

Krzysztof Jędrzejczak, asystent muzealny
tel. 95 732 28 43 wew. 29
e-mail: k.jedrzejczak@muzeumlubuskie.pl

FILIA MUZEUM GRODU SANTOK
ul. Wodna 2a, 66-431 Santok

Kierownik filii – dr Małgorzata Pytlak, kustosz dyplomowany
tel. 95 731 61 08
e-mail:
m.pytlak@muzeumlubuskie.pl

Elżbieta Boruta, opiekun ekspozycji

FILIA ZAGRODA MŁYŃSKA
ul. Leśna 37, 66-450 Bogdaniec

Kierownik filii – p.o. dr Mirosław Pecuch, kustosz dyplomowany
tel. 728 866 095, 95 751 00 07
e-mail:
m.pecuch@muzeumlubuskie.pl

Adam Kurowski, opiekun ekspozycji/dozorca

Elżbieta Leszczyńska, opiekun ekspozycji/dozorca

Weronika Leszczyńska, opiekun ekspozycji/dozorca

Stanisław Śniak, opiekun ekspozycji/dozorca

Józef Wiatrowski, opiekun ekspozycji/dozorca

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I KADR
Zespół Willowo-Ogrodowy
ul. Warszawska 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Główna księgowa – Grażyna Jasińska
tel. 95 732 28 43 wew. 21
e-mail:
g.jasinska@muzeumlubuskie.pl

Agnieszka Styczyńska, zastępca głównej księgowej
tel. 95 732 28 43 wew. 22
e-mail:
a.styczynska@muzeumlubuskie.pl

Teresa Kondracka, specjalista ds. księgowości
tel. 95 732 28 43 wew. 22
e-mail:
ksiegowosc@muzeumlubuskie.pl

Bożena Cłapka, główny specjalista ds. kadr
tel. 95 732 28 43 wew. 36
e-mail: m.clapka@muzeumlubuskie.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY
Zespół Willowo-Ogrodowy
ul. Warszawska 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kierownik działu – Barbara Kwiatkowska
tel. 95 732 28 43 wew. 39
e-mail:
administracja@muzeumlubuskie.pl

Ilona Krakuska, asystent dyrektora
tel. 95 732 28 43, 95 732 38 14
e-mail:
info@muzeumlubuskie.pl

Arkadiusz Kaczmarek, referent ds. administracyjnych
tel. 95 732 28 43 wew. 39
e-mail:
a.kaczmarek@muzeumlubuskie.pl

Ryszard Boruta, rzemieślnik

Ryszard Kwieciński, specjalista ds. ochrony i pielęgnacji ogrodu

DZIAŁ UPOWSZECHNIANIA, PROMOCJI I ROZWOJU
Zespół Willowo-Ogrodowy
ul. Warszawska 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kierownik działu – Małgorzata Pera
tel. 95 732 28 43 wew. 27
e-mail:
m.pera@muzeumlubuskie.pl

Lidia Kardasz, główny specjalista ds. koordynacji wydarzeń kulturalno-edukacyjnych
tel. 95 732 28 43 wew. 30
e-mail:
l.kardasz@muzeumlubuskie.pl

Piotr Seweryński, główny specjalista ds. procesów graficznych i promocji
tel. 95 732 28 43 wew. 25
e-mail:
p.sewerynski@muzeumlubuskie.pl

Monika Pławska, główny specjalista ds. organizacji wydarzeń kulturalno-promocyjnych
tel. 95 732 28 43 wew. 27
e-mail: m.plawska@muzeumlubuskie.pl

Małgorzata Rubażewicz, specjalista ds. promocji i digitalizacji
tel. 95 732 28 43 wew. 24
e-mail:
m.rubazewicz@muzeumlubuskie.pl

Biblioteka Naukowa
e-mail: biblioteka@muzeumlubuskie.pl