Przeskocz do treści

Filie i działy

FILIA ZESPÓŁ WILLOWO-OGRODOWY
ul. Warszawska 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kierownik filii - Monika Kowalska, kustosz - długoterminowa absencja
tel. +48 517 373 967
e-mail: m.kowalska@muzeumlubuskie.pl
p.o. Barbara Kwiatkowska
tel. +48 604 542 216
e-mail: administracja@muzeumlubuskie.pl

Małgorzata Ziętek, specjalista ds. edukacji
tel. 95 732 28 43 wew. 28
e-mail: m.zietek@muzeumlubuskie.pl

Krystyna Czajko, opiekun ekspozycji

Jolanta Łużyńska, opiekun ekspozycji

Małgorzata Maciejewska, opiekun ekspozycji

Dział Historii i Sztuki
Kierownik działu – Krzysztof Jędrzejczak, adiunkt
tel. 95 732 28 43 wew. 24
e-mail: k.jedrzejczak@muzeumlubuskie.pl

Jan Zalewski, kustosz
tel. 95 722 54 68
e-mail: j.zalewski@muzeumlubuskie.pl

dr Karolina Korenda-Gojdź, adiunkt
tel. 95 732 28 43
e-mail: k.korenda-gojdz@muzeumlubuskie.pl

FILIA SPICHLERZ
ul. Fabryczna 1-3, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kierownik filii – Lech Dominik, kustosz
tel. +48 517 374 815, 95 722 54 68
e-mail: l.dominik@muzeumlubuskie.pl

Zastępca kierownika filii – Hanna Kotas, specjalista ds. edukacji i obsługi zwiedzających - długoterminowa absencja
tel. 95 722 54 68
e-mail: h.kotas@muzeumlubuskie.pl

Wioletta Amanowicz, specjalista ds. edukacji
tel. 95 722 54 68
e-mail: w.amanowicz@muzeumlubuskie.pl

Beata Frąckowiak, przewodnik muzealny
tel. 95 722 54 68
e-mail: b.frackowiak@muzeumlubuskie.pl

Judyta Barna, opiekun ekspozycji

Teresa Kulczewska, opiekun ekspozycji

Wioletta Marciniak, opiekun ekspozycji

Dział Archeologii i Numizmatyki
Kierownik działu – Stanisław Sinkowski, kustosz
tel. +48 662 257 621, 95 722 54 68 wew. 323
e-mail: s.sinkowski@muzeumlubuskie.pl

Zastępca kierownika działu - Paweł Kaźmierczak, adiunkt
tel. 95 722 54 68
e-mail: p.kazmierczak@muzeumlubuskie.pl

Rafał Wyganowski, asystent muzealny
tel. 95 722 54 68
e-mail: r.wyganowski@muzeumlubuskie.pl

FILIA MUZEUM GRODU SANTOK
ul. Wodna 2a, 66-431 Santok

Kierownik filii – dr Małgorzata Pytlak, kustosz dyplomowany
tel. +48 662 257 611
e-mail: m.pytlak@muzeumlubuskie.pl

Zastępca kierownika działu - Izabela Ignatowicz, adiunkt
e-mail: i.ignatowicz@muzeumlubuskie.pl

Kamila Dzwonkowska, adiunkt, specjalista ds. edukacji
e-mail: k.dzwonkowska@muzeumlubuskie.pl

Elżbieta Boruta, opiekun ekspozycji

Agata Boruta, opiekun ekspozycji

FILIA ZAGRODA MŁYŃSKA
ul. Leśna 37, 66-450 Bogdaniec

p.o. Kierownik filii – dr Mirosław Pecuch, kustosz dyplomowany
tel. +48 728 866 095
e-mail: m.pecuch@muzeumlubuskie.pl

Adam Kurowski, opiekun ekspozycji/dozorca

Weronika Leszczyńska, opiekun ekspozycji/dozorca

Elżbieta Strzelczak, opiekun ekspozycji/dozorca

Józef Wiatrowski, opiekun ekspozycji/dozorca

DZIAŁ OCHRONY ZBIORÓW
Zespół Willowo-Ogrodowy
ul. Warszawska 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kierownik działu – Agnieszka Dębska, adiunkt
tel. +48 665 332 123
e-mail: a.debska@muzeumlubuskie.pl

Zastępca kierownika działu – Piotr Seweryński, główny specjalista ds. digitalizacji
tel. 95 732 28 43 wew. 25
e-mail: p.sewerynski@muzeumlubuskie.pl

Michał Jarosiński, konserwator dzieł sztuki
tel. 95 732 28 43 wew. 27
e-mail: m.jarosinski@muzeumlubuskie.pl

Kinga Hołyńska, specjalista ds. archiwum
tel. 95 732 28 43 wew. 27
e-mail: k.holynska@muzeumlubuskie.pl

Małgorzata Rubażewicz, specjalista ds. digitalizacji
tel. 95 732 28 43 wew. 27
e-mail: m.rubazewicz@muzeumlubuskie.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I KADR
Zespół Willowo-Ogrodowy
ul. Warszawska 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Główna księgowa – Grażyna Jasińska
tel. 95 732 28 43 wew. 21, +48 728 866 097
e-mail: g.jasinska@muzeumlubuskie.pl

Agnieszka Styczyńska, zastępca głównej księgowej
tel. 95 732 28 43 wew. 22
e-mail: a.styczynska@muzeumlubuskie.pl

Teresa Kondracka, specjalista ds. księgowości
tel. 95 732 28 43 wew. 22
e-mail: ksiegowosc@muzeumlubuskie.pl

Bożena Cłapka, główny specjalista ds. kadr
tel. 95 732 28 43 wew. 36
e-mail: m.clapka@muzeumlubuskie.pl

Iwona Sałgut-Szerechowicz, specjalista ds. pozyskiwania i rozliczania środków pozabudżetowych
tel. 95 732 28 43 wew. 36
e-mail: i.salgut-szerechowicz@muzeumlubuskie.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY
Zespół Willowo-Ogrodowy
ul. Warszawska 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kierownik działu – Barbara Kwiatkowska
tel. 95 732 28 43 wew. 29, +48 604 542 216
e-mail: administracja@muzeumlubuskie.pl

Zastępca kierownika działu - Arkadiusz Kaczmarek
tel. 95 732 28 43 wew. 39
e-mail: a.kaczmarek@muzeumlubuskie.pl

Ilona Krakuska, asystent dyrektora
tel. 95 732 28 43, 95 732 38 14
e-mail: info@muzeumlubuskie.pl

Ryszard Boruta, rzemieślnik

Ryszard Kwieciński, specjalista ds. ochrony i pielęgnacji ogrodu

DZIAŁ UPOWSZECHNIANIA I PROMOCJI
Zespół Willowo-Ogrodowy
ul. Warszawska 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kierownik działu – Katarzyna Chorążyczewska
tel. 95 732 28 43 wew. 34
e-mail: k.chorazyczewska@muzeumlubuskie.pl

Monika Pławska, główny specjalista ds. organizacji imprez kulturalnych
tel. 95 732 28 43 wew. 26
e-mail: m.plawska@muzeumlubuskie.pl

Magdalena Kozłowska, specjalista ds. promocji
tel. 95 732 28 43 wew. 34
e-mail: m.kozlowska@muzeumlubuskie.pl

Aleksandra Widziak, specjalista ds. biblioteki i promocji
tel. 95 732 28 43 wew. 30
e-mail: a.widziak@muzeumlubuskie.pl

Biblioteka Naukowa
e-mail: biblioteka@muzeumlubuskie.pl